wtorek, 3 czerwca 2014

Leśny Park Niespodzianek - alternatywa na Dzień Dziecka ? :)

Jako, że na ziemi są dzieci te małe i te duże, to my skorzystaliśmy z mężem i w Dzień Dziecka wybraliśmy się do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. Kilka lat temu również tam byliśmy, ale czemu nie urozmaicić sobie jakoś wolnego czasu i tym razem? :)
Leśny Park Niespodzianek to takie małe zoo, ale na innej zasadzie działające. Część zwierząt biega sobie swobodnie między zwiedzającymi i można nawet je karmić prosto z ręki wcześniej zakupioną karmą. Te mniej bezpieczne zwierzątka mają ogrodzone swoje tereny. W parku można również znaleźć ścieżkę edukacyjną -  bardzo fajna zabawa połączona  z nauką dla dzieciaków. A na deser w ustalonych godzinach odbywają sie pokazy lotów ptaków drapieżnych, które szybują zaraz nad głowami obserwatorów.
Myślę, że miejsce to jest przyjemne nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Ja bynajmniej świetnie się tam bawiłam. 
Jedynie pogoda nas próbowała straszyć co jakiś czas oberwaniami chmur, ale wytrwaliśmy :D Widocznie deszcz musi nam towarzyszyć przy każdym wypadzie, tak jak np było to we Wrocławiu
A teraz czas na dużą dawkę zdjęć...
Zachęciłam ? :)

4 komentarze:

 1. zachęciłaś :)
  bardzo ładnie...
  i widzę, że blog co chwilę się zmienia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie przypomniałaś :))) W zeszłym roku tam byliśmy i w tym też na pewno się wybierzemy :))) I masz rację, że to miejsce fajne i dla dzieci i dla dorosłych :) Piękne zdjęcia :) Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 3. Musze się tam kiedyś wybrać:)

  OdpowiedzUsuń