wtorek, 13 czerwca 2017

Przeprowadzka - pokój dziecka - scandiroom

Nie było nas znowu tutaj krótką chwilę. Nie będzie już zdjęć kącika Nelki, a uwaga - pokoju :D Tak, przeprowadziliśmy się. Przeprowadzka pochłonęła trochę czasu. Ciągle jeszcze nie wszystko skończone - dopieszczamy, ale mogę pokazać chociaż kącik naszej córeczki. 

Lubię neutralne kolory ścian, które pozwalają na zmiany w pokoju dodatkami - postawiliśmy na biel i szarość w każdym pomieszczeniu. Również w dziecięcym pokoju. Zawsze chciałam urządzić dziecięcy pokój trochę w stylu scandi. Tak, wiem - modne to teraz jest i może dla kogoś nudne, ale mi się podobał taki styl od zawsze. 
U nas znalazł się kącik do czytania:
w zbiorze książek znalazła się również książka z mojego dzieciństwa :)


Jest też część "sypialniana" Łóżeczko jeszcze, w które się Nelka mieści - zmienimy jak urośnie :)
Półeczki domki zakupiłam w pepco. Jedną przemalowałam na kolor miętowy. Girlanda z kulek filcowych handmade ja ;)

Jest część do zabawy zwyczajnej i kreatywnej przy stoliku :D
Kuchnia z ikei zapewne przejdzie metamorfozę - bo u nas oczywiście nic nie może być "zwyczajne" :D Na koniec pozostała część pokoju:

pojemniczki i ramka zdobyte w sklepie netto

łapacz snów wykonany przeze mnie 


Szafa po poprzednich lokatorach - jest to seria z ikei mamuta - były kolory różowy i niebieski - przemalowałam farbą do mebli 3v3 na biało oraz wymieniłam uchwyty na ceramiczne gałki.

Jeszcze dużo brakuje w pokoju - planuje naklejki ścienne trójkąty od dekornik, delikatną firankę w oknie i przyjemny dywan, żeby móc się bawić na podłodze - układać puzzle i klocki długimi zimowymi wieczorami :) Nie jest idealny ten nasz pokoik, ale w końcu jest nasz :)

2 komentarze:

  1. Super pokój! My też niedługo się przeprowadzamy i nie mogę się doczekać urządzania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny kącik, przyjemnie urządzony :)

    OdpowiedzUsuń