poniedziałek, 27 października 2014

Podaj dalej - ciąg dalszy. . .

Jakiś czas temu ogłosiłam ciąg dalszy zabawy "Podaj dalej"
Chętne osoby się pojawiły i wybrały trochę zmodyfikowaną opcję - czyli zaproponowały dla mnie rzecz do wymianki, a drugą rzecz już robią dla chętnej osoby, która zgłosi się na ich blogu pod postem, aby zabawa trwała dalej.
Dzisiaj pochwalę się czym obdarowała mnie Monika z bloga Mini-art.
Od Moniki już nie raz udało mi się uzyskać kartkę na jakąś okazję, dlatego i tym razem poprosiłam ją o kartkę urodzinową dla mojej siostry z wkładem na kartę podarunkową. Nie było z tym problemu - proszę jakie cudo dostałam od Moniki...Kulki na sznurku nawiązują do prezentu, mianowicie siostra będzie mogła zakupić sobie cotton ballsy chyba wszystkim znane w blogowym świecie :)
Na dodatek, Monika jest taka kochana i sama od siebie zrobiła jeszcze dla mnie piękny album na zdjęcia, które na pewno w odpowiednim czasie tam wkleję. Jeszcze raz dziękuję :) Sprawiłaś mi tym ogromną radość. 

Tylko, że w momencie jak się dowiedziałam, że Monika szykuje dla mnie coś więcej - stwierdziłam, że niebieski naszyjnik który wybrała, to za mało za takie cuda - i dlatego dorobiłam jeszcze broszkę kwiat (nowy wzór) i oczywiście ptaszorka dobrze Wam znanego :)
To tyle. Druga chętna osoba, która się zgłosiła, lada dzień wysyła również przesyłkę, więc znowu będzie czym się chwalić :) 

4 komentarze:

 1. Fajna wymianka :) Może chciałabyś wziąć udział w mojej, organizuję pierwszą wymiankę :)
  http://podpiernikowymniebem.blogspot.com/2014/10/zapraszam-do-pierwszej-wymianki-na-blogu.html

  OdpowiedzUsuń
 2. potwierdzam że dzisiaj lece na poczte :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Ty wybaczysz jeżeli wyślę do Ciebie w niedzielę lub poniedziałek?

   Usuń